Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GÖRAN MALM, hyllsystem 2 dlr, tillverkade av Karl Andersson & söner, mahognyfanerade, höjd ca 202 cm, 80x35 cm
solblekta samt repor
831391
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här