Cartier Tank Americaine armbandsur i 18 k
Klubbat för:
60 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
CARTIER, armbandsur, Tank Americaine, 18 k guld, 1950/60-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 48451, krona med slipad safir, läderarmband, originalspänne i 18 k roséguld, 20,3x36 mm
"Selection, klockor"
Visas på begäran
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador, bakboett med graverat nr
831403
2020-11-29