Wallåkra 2 vaser

Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser
Wallåkra  2 vaser

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

ARTHUR ANDERSSON, vaser, 2 st, stengods, glaserade i brunsvart, stämplade Wallåkra, signerade AWA, höjd ca 16 - 18,5 cm

831404

2020-11-02