Ystad Metall ljusstakar
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR ANDER, 1 par, ljusstakar, från Ystad Metall, mässing samt svartlackerad, stämplade Ystad Metall Made in Sweden, höjd ca 26,5, längd ca 28 cm
Bruksslitage, senare lackerad, färgavfall, märken, repor
831409
2020-10-26