Ystad Metall ljusstakar

Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar
Ystad Metall ljusstakar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR ANDER, 1 par, ljusstakar, från Ystad Metall, mässing samt svartlackerad, stämplade Ystad Metall Made in Sweden, höjd ca 26,5, längd ca 28 cm

Bruksslitage, senare lackerad, färgavfall, märken, repor

831409

2020-10-26