Lars Pirak samekniv
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARS PIRAK, halvhornskniv, Jokkmokk, signerad Lars Pirak samt med bomärke, slida i graverat renhorn samt läder,skaft av renhorn samt masurbjörk, blad i stål, längd ca 20 cm
Smärre slitage
831425
2020-11-01