Lars Pirak samekniv

Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv
Lars Pirak samekniv

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS PIRAK, halvhornskniv, Jokkmokk, signerad Lars Pirak samt med bomärke, slida i graverat renhorn samt läder,skaft av renhorn samt masurbjörk, blad i stål, längd ca 20 cm

Smärre slitage

831425

2020-11-01