Skulptur orientalisk

Skulptur orientalisk
Skulptur orientalisk
Skulptur orientalisk
Skulptur orientalisk
Skulptur orientalisk
Skulptur orientalisk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, orientalisk, 1900-tal, målad samt förgyllt trä, höjd 40,5 cm.

Sprickor, ytslitage.

831426

2020-11-08