Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMEKNIV, halvhorn, otydligt signerad samt daterad vid slida "Julen 1949", graverat renhorn, blad i full tånge av stål, läder, längd ca 18 cm
Bruksslitage
831437
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här