Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SAMEKNIV, halvhorn, otydligt signerad samt daterad vid slida "Julen 1949", graverat renhorn, blad i full tånge av stål, läder, längd ca 18 cm

Bruksslitage

831437

2020-11-01