Soffa 3-sits 1960-tal

Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 3-sits, 1960-tal, svart skinn, lösa plymåer, ben i palisander, längd ca 190, sitthöjd 40 cm

Cites intyg inom EU medföljer

Slitage

831446

2020-10-26