väska Gucci

väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci
väska Gucci

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUCCI, handväska, 1980/90-tal, i bordauxfärgat läder samt detaljer i gulmetall, avtagbar axelrem med kabinhakar, lås med 2 nycklar, inredning i naturfärgat läder, ett blixtlåsförsett myntfack, märkt invändigt GUCCI, MADE IN ITALY, samt nr 000110 0211, höjd axl handtag ca 18 cm, bredd ca 20 cm, djup ca 7 cm

Kraftigare slitage, axelrem med bristningar

831448

2020-11-17