väska Gucci
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUCCI, handväska, 1980/90-tal, i bordauxfärgat läder samt detaljer i gulmetall, avtagbar axelrem med kabinhakar, lås med 2 nycklar, inredning i naturfärgat läder, ett blixtlåsförsett myntfack, märkt invändigt GUCCI, MADE IN ITALY, samt nr 000110 0211, höjd axl handtag ca 18 cm, bredd ca 20 cm, djup ca 7 cm
Kraftigare slitage, axelrem med bristningar
831448
2020-11-17