Kurt Ullberger oljemålning

Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT ULLBERGER (1919-2008): Gotlandslandskap, signerad och daterad K Ullberger -90, olja på duk, ca 27x37 cm

831450

2020-10-26