Karmstolar gripsholmstyp

Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, gripsholmstyp, vitmålade, blommig Jobs klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Slitage klädsel med skador och revor

831452

2020-10-26