Silversked

Silversked
Silversked
Silversked
Silversked
Silversked
Silversked

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

SKED, silver, längd 28 cm, Grönvall, Sverige 1800-tal, vikt 146 g

Åldersrelaterat slitage.

831466

2020-10-30