Alexander Klingspor färglitografi
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALEXANDER KLINGSPOR (född 1977): "Vintergata", signerad A. Klingspor, ea, färglitografi, bladmått ca 62x68,5 cm
Tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm.
Oramad, ytmärken i marginalen
831472
2020-10-28