Jette Stoltz oljemålning

Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning

Klubbat för:

2 400 EUR

Utropspris

2 500 EUR

JETTE STOLTZ (1923-2010) komposition med blommor, signerad, olja på duk, 115x115 cm

Utställning: Jette Stoltz, en minnesutställning, Ystads konstmuseum 11 feb-20 maj 2012

831481

2020-12-07