Klubbat för:
2 400 EUR
Utropspris
2 500 EUR
JETTE STOLTZ (1923-2010) komposition med blommor, signerad, olja på duk, 115x115 cm
Utställning: Jette Stoltz, en minnesutställning, Ystads konstmuseum 11 feb-20 maj 2012
831481
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här