Gipsrelief A E Lindskog

Gipsrelief A E Lindskog
Gipsrelief A E Lindskog
Gipsrelief A E Lindskog
Gipsrelief A E Lindskog

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIPSRELIEF, 1900-tal, motiv med naken kvinnofigur, signerad A E Lindskog, ca 78x50 cm

Slitage, färgsläpp, färgfläck

831484

2020-11-01