Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, 1900-tal, Täbriz, figurativ, motiv av kvinna och fjäril, ca 78x54 cm
Bruksslitage, monterad i förgylld träram
831492
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här