Taklampa med pärlemor
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, blomformade snäckskal, höjd ca 60, diameter ca 50 cm
Ingår i temaauktionen Belysning
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, medfölje lös pärlemorskärva
831500
2020-11-05