Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPELBORD, 18/1900-tal, möjligen Danmark, märkt under låda med krona och No:10, mahognyfanér, låda vid sarg, utfällbart, höjd ca 80, 45x90, utfällt ca 90x90 cm

Bruksslitage

831507

2020-11-01