Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982), olja på pannå, landskapsmotiv, baksida med påskrift, signerad SL , ca 37x33 cm
Bruksslitage
831533
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här