Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS ZETTERBERG (1910-1986): Kustmotiv, akvarell, signerad N. Zetterberg, daterad - 65, bildmått ca 27x20 cm
Ej examinerad ur ram, med dedikation
831538
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här