Nils Zetterberg akvarell

Nils Zetterberg akvarell
Nils Zetterberg akvarell
Nils Zetterberg akvarell
Nils Zetterberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ZETTERBERG (1910-1986): Kustmotiv, akvarell, signerad N. Zetterberg, daterad - 65, bildmått ca 27x20 cm

Ej examinerad ur ram, med dedikation

831538

2020-11-01