Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

MATTA, rölakan, signerad Å, 1900-talets fjärde kvartal, mönster mot roströd botten, 140x190 cm.

Något slitage.

831545

2020-10-31