Borens bordslampa

Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORENS BELYSNING, 1900-talets mitt, bordslampa, ek, mässing, glas, för två ljuspunkter, etikettmärkt, höjd ca 50 cm

Enstaka bucklor

831556

2020-10-27