Mulberry
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MULBERRY, necessärer, 2 st samt kalender, sent 1900-tal, necessärer i scotchgrain med detaljer i läder (längd 21 cm, höjd 12 cm) samt kalender i präglat läder (längd 10, höjd 15 cm).
Bruksslitage, ställvis något hårdare samt fläckar.
831557
2020-11-08