Mulberry

Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MULBERRY, necessärer, 2 st samt kalender, sent 1900-tal, necessärer i scotchgrain med detaljer i läder (längd 21 cm, höjd 12 cm) samt kalender i präglat läder (längd 10, höjd 15 cm).

Bruksslitage, ställvis något hårdare samt fläckar.

831557

2020-11-08