Spegel med konsol nyrenässans

Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL MED KONSOL, 1800-talets slut, nyrenässans, mahognyfanér, total höjd ca 205 cm

Slitage, märken

831560

2020-11-01