Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
VAGNSKISTA, läderskodd, dekorspikar av mässing, 1800-talets andra hälft, 2 handtag, höjd 37, 73x38 cm, nyckel medföljer
Skador
831569
2020-10-26