Vagnskista läderskodd

Vagnskista läderskodd
Vagnskista läderskodd
Vagnskista läderskodd
Vagnskista läderskodd
Vagnskista läderskodd
Vagnskista läderskodd
Vagnskista läderskodd
Vagnskista läderskodd

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

VAGNSKISTA, läderskodd, dekorspikar av mässing, 1800-talets andra hälft, 2 handtag, höjd 37, 73x38 cm, nyckel medföljer

Skador

831569

2020-10-26