Skrivbord nyrokoko
2020-11-04
831572
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, mahognyfanér, 3 lådor i sarg, höjd ca 77, 111x61 cm
Skador, märken