Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR med glasskiva, 1900-talets mitt, dekor av tranor, diameter ca 44 cm, höjd ca 30 cm

Smärre nagg

831589

2020-10-27