Vico Magistretti Caori soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VICO MAGISTRETTI, soffbord, "Caori", Gavina, Italien, 1960-tal, delvis fanerat med palisander, bredd 128 cm, djup 95 cm, höjd 49 cm.

CITES intyg inom EU medföljer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ytskador.

831590

2020-10-26