Oljemålning Gösta Sundström

Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström
Oljemålning Gösta Sundström

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008): Komposition, signerad, olja på duk, ca 70x63 cm

831598

2020-10-29