Paul Conti fåtölj 6250

Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAUL CONTI, fåtölj, modell 6250, för G-Plan, 1960-tal, snurrbar, galonklädsel, fyrdelad centralfot fanerade med palisander, sitthöjd ca 42 cm.

CITES intyg inom EU medföljer.

Släpp i söm i ryggen, reva under dyna, i övrigt bruksslitage.

831636

2020-10-26