Kanna glas och silver

Kanna glas och silver
Kanna glas och silver
Kanna glas och silver
Kanna glas och silver
Kanna glas och silver
Kanna glas och silver

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

KANNA, glas och silver (800/1000), Tyskland, 1900-talets första hälft, locket med dekor av vapensköld, höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

831639

2020-11-08