Oidentifierad konstnär
2020-10-27
831647
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Tre kvinnor med skissblock, otydlig signatur, olja på pannå, 32x53 cm