Pierre Alechinsky litografi

Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): "Un Societe", signerad och daterad -62, färglitografi, 43/60, bildmått 40x55 cm

Gulnad

831658

2020-10-28