Karl Axel Pehrson gouache
Closed
2020-10-28
831662
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad -53, akvarell, bildmått 11,5x7 cm
Gulnad, veck