Karl Axel Pehrson gouache

Karl Axel Pehrson gouache
Karl Axel Pehrson gouache
Karl Axel Pehrson gouache
Karl Axel Pehrson gouache

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad -53, akvarell, bildmått 11,5x7 cm

Gulnad, veck

831662

2020-10-28