Endre Nemes litografi

Endre Nemes litografi
Endre Nemes litografi

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985), Figurkomposition, signerad Endre Nemes, numrerad 291/310, färglitografi, bildmått 29x50 cm

831680

2020-10-28