Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Par i roddbåt, signerad Torhamn, olja på pannp, 14x10 cm
Pannå med spricka
831708
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här