Kunglig Dansk Golden Basket servis
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ROYAL COPENHAGEN, "Golden Basket", servisdelar, porslin, Danmark, förgylld samt handmålad dekor, bestående av: 12 förättstallrikar, 12 assietter, 12 tekoppar med fat, gräddkanna, 1 par ljusstakar, sockerskål
Zustandsbeschreibung
Enstaka nagg förekommer
831718
2020-10-28