Soffgrupp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, 1900-talets slut, bambu samt rotting, bestående av: 1 fåtölj, 1 soffa, 1 soffbord, höjd på soffbord ca 48, 73x73, bredd på soffa ca 120, rygghöjd ca 70 sitthöjd ca 40,
Bruksslitage
831722
2020-11-02