Soffa samt soffbord
Closed
2020-11-02
831723
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SOFFA samt SOFFBORD, 1900-talets slut, bambu samt rotting, glasskiva, plymåer med skinnklädsel, rygghöjd på soffa ca 70, bredd ca 180, soffbord höjd ca 48, 130x74 cm
Bruksslitage