Soffa samt soffbord

Soffa samt soffbord
Soffa samt soffbord
Soffa samt soffbord
Soffa samt soffbord
Soffa samt soffbord
Soffa samt soffbord
Soffa samt soffbord
Soffa samt soffbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA samt SOFFBORD, 1900-talets slut, bambu samt rotting, glasskiva, plymåer med skinnklädsel, rygghöjd på soffa ca 70, bredd ca 180, soffbord höjd ca 48, 130x74 cm

Bruksslitage

831723

2020-11-02