Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, 2 lok, E6302, SE800, 10 vagnar, spår, transformator, hus mm
Skador, slitage, ej funktionstestat
831753
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här