Samling Märklin

Samling Märklin
Samling Märklin
Samling Märklin
Samling Märklin
Samling Märklin
Samling Märklin
Samling Märklin
Samling Märklin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, 2 lok, E6302, SE800, 10 vagnar, spår, transformator, hus mm

Skador, slitage, ej funktionstestat

831753

2020-11-01