Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JAN STENMARK (född 1949): "Trots att jag inte visste mer om hennes...", signerad Jan Stenmark, numrerad 139/150, färgoffsettryck, bladmått ca 67x49 cm
Zustandsbeschreibung
Löst blad
831765
2020-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner