Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950-tal, brickmärkt Nordiska Kompaniet, ek och mahogny, höjd ca 62 samt 74x43 cm
Slitna hjul, stötmärken, repor, bruks- och åldersrelaterat slitage
831774
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här