Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, brickmärkt Nordiska Kompaniet, ek och mahogny, höjd ca 62 samt 74x43 cm

Slitna hjul, stötmärken, repor, bruks- och åldersrelaterat slitage

831774

2020-11-03